Master of Political Management

Master of Political Management School – це недержавний навчальний заклад з експериментальним підходом до навчання. Школа стала дослідницькою лабораторією у сфері політичних технологій, соціології, пропаганди, digital технологій у суспільно-політичних процесах. 

Програма "Master of Political Management" заснована агенцією PolitPR у 2010 році для підготовки спеціалістів з проведення виборчих кампаній та управлінню суспільними процесами, формуванню громадської думки. 

Сьогодні школа залишається єдиним освітнім закладом Європи, що систематично і всебічно досліджує політичні технології, навчає політичному менеджменту і маркетингу.

Викладачі школи – провідні політичні консультанти, маркетологи соціологи, соціальні психологи з усього світу. 

Зимовий лекторій: 11 - 14 лютого 2016 року. П'ятнадцятий лекторій в історії школи.

Курс складається з 28 лекцій і семінарів протягом 4 днів з 9.00 до 21.00. Стажування для випускників у викладачів лекторію в аналітичних центрах і компаніях політичного консалтингу, креативних агенціях. 

Дмитро Раімов

Дмитро Раімов

Засновник і куратор Master of Political Management School (PolitPR Ukraine)

Засновник і куратор Вільної школи журналістики та Вільної школи економіки

 

Вікторія Єрмоленко

Вікторія Єрмоленко

Куратор Master of Political Management School (PolitPR Ukraine)

Координатор міжнародних подорожей та стажувань

Алла Гур'янова

Алла Гур'янова

Куратор вступу на лекторiй

 

+38 044 362 28 36 | +38 067 508 68 58 | +38 093 252 27 31 

mail to: info@mpmschool.org.ua

Постійна адреса школи: Київ, вул. Костянтинівська, 21. Карта на google maps

Місце проведення програми: вул. Володимирська, 57 (Київський будинок учителя) Какрта на google maps

Закордонні та українські стажування студентів


як пройти стажування і отримати роботу

Як потрапити на стажування? Першочергово ви проходите навчання на лекторії: відвідуєте лекції та семінари, практичні заняття. По завершенню навчання видається сертифікат.

Якщо ви бажаєте отримати диплом школи та пройти стажування – беретесь за створення дипломного проекту. Командами по 5 чоловік створюєте стратегію і тактику, візуальний ряд виборчої кампанії кандидата на виборах Президента України. 

На створення дипломного проекту у вас є 2 тижні. Далі – презентація і захист перед комісією викладачів. Після успішного захисту, видається диплом школи та рекомендації пройти стажування. Стажування проходить під кураторством викладачів програми у креативних агенціях, аналітичних центрах, апаратах політичних партій і парламентських фракцій.

Приступити до стажування ви можете як одразу після завершення навчання, так і протягом року після лекторію. Куратори допоможуть вам підібрати цікаве та перспективне місце стажування. 

Освітні подорожі випускників

Як взяти участь у міжнародній подорожі? Випускники, які отримали диплом школи, можуть взяти участь в українських та зарубіжних освітніх подорожах. 

Вартість програми – безкоштовно. Ви оплачуєте лише проїзд, проживання та невеликі організаційні витрати. У 2016 році ми плануємо відвідати Європейський Союз і Туреччину. Найближчі подорожі – березень-травень 2016 року. 

Нам довіряють